Tereza z Davle Poaukční prodej I. Galerie Pštrossova 23
Palec

Tereza z Davle

Palec

Cena 6 600 CZK

Technika bromostříbrná fotografie
Signatura signováno na reverzu
Rozměry 30x24 cm
Kategorie fotografie
Provenience Diakonie
Datování negativ: 2002, pozitiv: 2008