Irena Křivánková Poaukční prodej I. Galerie Pštrossova 23
Položka č.     19
Seshora dolů

Irena Křivánková

Seshora dolů

Cena 6 600 CZK

Technika kombinovaná technika
Signatura signováno PD
Rozměry 41x59 cm
Kategorie kresba
Stav perfect
Provenience Diakonie
Datování 2007