Josef Hník Poaukční prodej I. Galerie Pštrossova 23
Fotografie č. 159 (Z cyklu Peří) 3/10

Josef Hník

Cena 8 800 CZK

Technika bromostříbrná fotografie
Signatura signováno PD
Rozměry 30x25 cm
Kategorie fotografie
Provenience Diakonie
Datování nedatováno