Mikoláš Axmann Poaukční prodej I. Galerie Pštrossova 23
Položka č.     21
Shvězdění

Mikoláš Axmann

Shvězdění

Cena 4 400 CZK

Technika litografie
Signatura signováno PD
Rozměry 45x55 cm
Provenience Diakonie
Datování 2015

Český grafik a univerzitní pedagog. V letech 1978–1983 studoval na pražské Akademii výtvarných umění u profesora Ladislava Čepeláka. Od roku 2014 vede ateliér Ilustrace Grafika na Fakultě designu a umění Ladislava Sutnara. V roce 2016 byl jmenován profesorem na Akademii výtvarných umění. Je členem skupiny Corpora S.