Markéta Strachová Poaukční prodej I. Galerie Pštrossova 23
Položka č.     22
Bez názvu (121/180)

Markéta Strachová

Bez názvu (121/180)

Cena 5 500 CZK

Technika akryl na plátně
Signatura signováno na reverzu
Rozměry 100x70 cm
Provenience Diakonie
Datování 2010