Tomáš Jetela Poaukční prodej I. Galerie Pštrossova 23
Položka č.     23
Starý dům

Tomáš Jetela

Starý dům

Cena 66 000 CZK

Technika olej na plátbě
Signatura signováno na reverzu
Rozměry 150x100 cm
Provenience Diakonie
Datování 2019

Absolvent AVU 2011 (ateliér Michaela Rittsteina) je držitelem ceny kritiky za mladou malbu z roku 2013. Jeden z nejtalentovanějších současných českých figurálních malířů. Jeho tvorba vizuálně navazuje na tvorbu Egona Schieleho či Oskara Kokoschky.