Milan Sodoma Poaukční prodej I. Galerie Pštrossova 23
Položka č.     24
2202212128

Milan Sodoma

2202212128

Cena 38 500 CZK

Technika tuš na plátně
Signatura certifikát autenticity
Rozměry 120x80 cm
Kategorie kresba
Provenience Diakonie
Datování 2022

Milan Sodoma je pražský umělec, jehož intuitivní, spontánní a minimalistické obrazy oslavují ženy. Zkoumá duchovní rovnováhu mezi ženskou a mužskou energií. Obdivuje vše, co (ženy) přinášejí a dávají.