Martin Vlček Poaukční prodej I. Galerie Pštrossova 23
Položka č.     25
Markéta a Mefistoteles

Martin Vlček

Markéta a Mefistoteles

Cena 5 500 CZK

Technika akryl a tempera na plátně
Signatura vzadu značeno Martin Vlček, popsáno
Rozměry 60x100 cm
Provenience Diakonie
Datování 2011