David Formánek Poaukční prodej I. Galerie Pštrossova 23
Položka č.     26
Crossed lines, white wins

David Formánek

Crossed lines, white wins

Cena 4 400 CZK

Technika digitální tisk
Signatura signováno na reverzu
Rozměry 100x100 cm
Provenience Diakonie
Datování 2015