Matěj Lipavský Poaukční prodej I. Galerie Pštrossova 23
Položka č.     28
Zimní zahrada

Matěj Lipavský

Zimní zahrada

Cena 33 000 CZK

Technika olej na plátně
Signatura signováno na reverzu
Rozměry 90x95 cm
Provenience Diakonie
Datování 2013

Český malíř a sochař, abs. AVU (prof. Sopko). Ve své umělecké tvorbě se převážně věnuje plenérové malbě.