Tereza-Anna Medková Poaukční prodej I. Galerie Pštrossova 23
Položka č.     31
Zvrat

Tereza-Anna Medková

Zvrat

Cena 3 300 CZK

Technika olej na plátně
Signatura signováno vlevo dole „TAM 21“
Rozměry 50x70 cm
Provenience Diakonie
Datování 2021

Vystudovala Střední uměleckou školu Václava Hollara. Malířka, grafička.