Tereza-Anna Medková Poaukční prodej I. Galerie Pštrossova 23
Položka č.     32
Neuronová množina (M={1,2,3})

Tereza-Anna Medková

Neuronová množina (M={1,2,3})

Cena 2 200 CZK

Technika olej na plátně
Signatura nesignováno
Rozměry 40x40 cm
Provenience Diakonie
Datování 2020

Vystudovala Střední uměleckou školu Václava Hollara. Malířka, grafička.