Antonín Knopp Poaukční prodej I. Galerie Pštrossova 23
Položka č.     35
Odpadky jdou do nebe

Antonín Knopp

Odpadky jdou do nebe

Cena 4 400 CZK

Technika digitální tisk na plátně
Signatura signováno na rubu, vzadu popsáno, signováno, značeno 9/10
Provenience Diakonie
Datování 2013