Jan Vejtasa Poaukční prodej I. Galerie Pštrossova 23
Položka č.     37
Bez názvu

Jan Vejtasa

Bez názvu

Cena 4 400 CZK

Technika olej na plátně
Signatura z vnější strany „Jan Vejtasa“
Rozměry cca 60x60 cm
Provenience Diakonie
Datování 2010