Kamila Najbrtová Poaukční prodej I. Galerie Pštrossova 23
Položka č.     38
Kouř

Kamila Najbrtová

Kouř

Cena 2 200 CZK

Technika akryl na plátně
Signatura monogramováno PD „KAM“
Rozměry 30x40 cm
Provenience Diakonie
Datování nedatováno