Marta Marie Makovská-Hanáková Poaukční prodej I. Galerie Pštrossova 23
Položka č.     39
Bělovodská dolina ve Vysokých Tatrách

Marta Marie Makovská-Hanáková

Cena 4 950 CZK

Technika tempera na desce
Signatura signováno PD
Rozměry 50x80 cm
Provenience Diakonie
Datování 1985