Štěpán Hon Poaukční prodej I. Galerie Pštrossova 23
Líský (2/20)

Štěpán Hon

Líský

Cena 3 300 CZK

Technika autorský tisk
Signatura signováno PD
Rozměry 46x61 cm
Kategorie fotografie
Provenience Diakonie
Datování 2014

Vystudoval VOŠ publicistiky a fotografii na FAMU. Dlouhodobě se věnuje dokumentární a reportážní fotografiii. Byl několikrát oceněn v rámci soutěže Czech Press Photo.