Irena Armutidisová, Mgr., Doc. Poaukční prodej I. Galerie Pštrossova 23
Položka č.     40
Rozprava

Irena Armutidisová, Mgr., Doc.

Rozprava

Cena 3 300 CZK

Technika kombinovaná technika na plátně
Signatura signováno na reverzu
Rozměry 25x20 cm
Provenience Diakonie
Datování 2016