Josefina Klimentová Poaukční prodej I. Galerie Pštrossova 23
Položka č.     41
Bez názvu (triptych)

Josefina Klimentová

Bez názvu (triptych)

Cena 2 200 CZK

Technika kombinovaná technika na plátně
Signatura nesignováno, vzadu značeno „Josefina Klimentová“
Rozměry 30x24 cm
Provenience Diakonie
Datování 2015