Ondřej Rada Poaukční prodej I. Galerie Pštrossova 23
Položka č.     43
V rozpustilém hávu velkoměsta

Ondřej Rada

V rozpustilém hávu velkoměsta

Cena 13 750 CZK

Technika kombinovaná technika na papíře
Signatura signováno PD
Rozměry 43x52 cm
Provenience Diakonie
Datování 2020