Jana Kroftová Bačová Poaukční prodej I. Galerie Pštrossova 23
Položka č.     46
NO WAR

Jana Kroftová Bačová

NO WAR

Cena 6 600 CZK

Technika akvarel na papíře
Signatura signováno PD
Rozměry 38x28,5 cm
Kategorie kresba
Provenience Diakonie
Datování 2022

Absolventka AVU, sochařka, scénografka, ilustrátorka, autorka divadelních projektů a prostorově výtvarných řešení expozic