Magdalena Kvasničková Poaukční prodej I. Galerie Pštrossova 23
Zajíc

Magdalena Kvasničková

Zajíc

Cena 3 300 CZK

Technika koláž z grafických listů
Signatura signováno na reverzu
Rozměry 29x41,5 cm
Kategorie koláž
Stav koláž se místy odlepuje
Provenience Diakonie
Datování 2015

Vystudovala UMPRUM v Ateliéru filmové a televizní grafiky. Animátorka a grafička. Ve své tvorbě často využívá prvky dětského kresebného rukopisu.