Jan Holoubek Poaukční prodej I. Galerie Pštrossova 23
Přírodní forma

Jan Holoubek

Přírodní forma

Cena 3 850 CZK

Technika aquatinta
Signatura signováno PD
Rozměry 43,5x48 cm
Stav přeložená čtvrtka mimo tiskovou plochu
Provenience Diakonie
Datování nedatováno

Český grafik a malíř. Absolvent AVU. Je členem SČUG Hollar, žije a pracuje v Praze.