Jan Holoubek Poaukční prodej I. Galerie Pštrossova 23
Přírodní forma II

Jan Holoubek

Přírodní forma II

Cena 3 850 CZK

Technika aquatina
Signatura signováno PD
Rozměry 49,5x42 cm
Provenience Diakonie
Datování 1989

Český grafik a malíř. Absolvent AVU. Je členem SČUG Hollar, žije a pracuje v Praze.