Jaroslava Severová Poaukční prodej I. Galerie Pštrossova 23
Detail 4 (Šum)

Jaroslava Severová

Detail 4 (Šum)

Cena 16 500 CZK

Technika autorský tisk
Signatura signováno PD
Rozměry 100x70 cm
Provenience Diakonie
Datování 2007

Česká grafička a pedagožka. Studovala na Akademii výtvarných umění. V roce 2005 získala Cenu Vladimíra Boudníka za osobitý a nepřehlédnutelný podíl na rozvoji soudobé české grafiky