Eva Natus Šalamounová Poaukční prodej I. Galerie Pštrossova 23
Bodotočky (20/30)

Eva Natus Šalamounová

Bodotočky (20/30)

Cena 4 400 CZK

Technika barevná litografie
Signatura signováno DU
Rozměry 64x49,5 cm
Provenience Diakonie
Datování 1991/2000