Kurt Gebauer Sbírka pro Gutfreunda Artinbox

Kurt Gebauer

Srdce

Cena 70 000 CZK

Technika Materiál: Speciální parafín a beton
Rozměry Výška: 20 cm
Poznámka Restaurovaný originál z výstavy ve Vojanových sadech
Datování 2000