Kurt Gebauer Sbírka pro Gutfreunda Artinbox

Kurt Gebauer

Modrá plavkyně

Cena 30 000 CZK

Technika Originální kresba doplněná malbou na papíře
Signatura Signováno
Rozměry 45x62 cm
Datování 2014