Alexandr Hackenschmied Sbírka pro Gutfreunda Artinbox

Alexandr Hackenschmied

Paříž

Cena 22 000 CZK

Technika Originální bromostříbrná fotografie
Signatura Signováno na zadní straně, pozdější zvětšenina,
Rozměry 21x17 cm
Datování 1939