Eva Fuka Sbírka pro Gutfreunda Artinbox
Položka č.     61

Eva Fuka

Times Square

Cena 30 000 CZK

Technika Originální bromostříbrná vintage fotografie
Signatura Signováno
Rozměry 26x22,5 cm s parpatou: 51x41 cm
Poznámka Signováno vzadu
Datování 1972