Vyvolávací cena | 5 000 CZK |
PřihlásitTechnika | Akvarel na papíře |
Signatura | Signováno v PD |
Rozměry | 26 x 18,5 cm |
Datování | 1951 |
Datum zahájení aukce | 01.12.2020 18:00 |