Vyvolávací cena | 8 000 CZK |
PřihlásitTechnika | Digitální tisk na plátně |
Signatura | Signováno |
Rozměry | 50x70 |
Provenience | Artinbox |
Datování | 2002 |
Datum zahájení aukce | 01.12.2020 20:00 |