Tomáš Hrůza Poaukční prodej I. Galerie Pštrossova 23
Položka č.     56
Z cyklu „Way Out“

Tomáš Hrůza

Z cyklu „Way Out“

Cena 31 000 CZK

Technika digitální velkoformátový tisk
Signatura identifikační štítek podepsaný autorem na reversu
Rozměry 130x80 cm
Kategorie fotografie
Provenience atelier autora
Datování 2014

V letech 2000–2008 studoval v Ateliéru fotografie Pavla Baňky v FUD UJEP v Ústí nad Labem. Multimediální umělec a fotograf, ale zároveň dlouhodobě přispívá do českého uměleckého provozu rozličnými aktivitami, mezi které patří ArtMap a časopis Fotograf, pedagogická činnost na FAMU a kulturně-aktivistické sdružení PILGRIM.