Ostara / #110

13.4.2022 – 1.5.2022 Galerie Pštrossova 23
Bez názvu Detail signatury

Anna Zemánková

Bez názvu

Vyvolávací cena 15 000 CZK
Nejvyšší příhoz 16 000 CZK

Technika viz níže
Signatura Signováno
Rozměry 33 x 24,5 cm
Provenience rodina autorky
Poznámka Charitativní aukce pro lidi postižené válkou na Ukrajině
Datování přelom 70. a 80. let

Saténová koláž

Barva na textil, pastelky, propiska a akryl na papíře

Datum zahájení aukce 13.04.2022    18:30
Konec aukce 01.05.2022    20:05
Počet dražících 2
Počet příhozů 3