Aukční výsledky / #87

1.1.2017 – 15.2.2020 Galerie Pštrossova 23

František Tichý

Dům a zahrada

Vyvolávací cena 55 000 CZK
Nejvyšší příhoz 55 000 CZK

Technika tužka, akvarel
Rozměry 45 x 57 cm
Stav velmi dobrý
Poznámka Rozměry samotné malby: 29,5 x 36 cm
Datování 1943

Výjimečné dílo autora, který je významnou součástí české kulturní historie.

Datum zahájení aukce 01.01.2017    15:50
Konec aukce 15.02.2020    15:50