Skrytý limit překonán

Aukční výsledky / #87

1.1.2017 – 15.2.2020 Galerie Pštrossova 23
Položka č.     81
Ifigenie s klíčem II Ifigenie s klíčem II Detail signatury Zadní strana

Olbram Zoubek

Ifigenie s klíčem II

Vyvolávací cena 500 CZK
Nejvyšší příhoz 3 000 CZK

Skrytý limit překonán Co je to?

Technika Reliéfní tisk
Signatura Signováno v PD
Rozměry 33,5 x 49 cm
Provenience Soukromá sbírka
Poznámka Rozměr samotného tisku: 22 x 37 cm
Datování Okolo r. 2000

Datum zahájení aukce 01.01.2017    15:50
Konec aukce 15.02.2020    15:50
Počet dražících 4
Počet příhozů 6

Video: Olbram Zoubek