Litografie / #95

Tři ženy Tři ženy

Eva Natus Šalamounová

Tři ženy

Vyvolávací cena 4 000 CZK

Technika Litografie
Signatura Signováno
Rozměry 26,5 x 32 cm
Poznámka aut. tisk
Datování 1980

Konec aukce 20.06.2020    17:00