Litografie / #95

Sovy Sovy signatura

Martin Salajka

Sovy

Vyvolávací cena 2 100 CZK

Technika linoryt
Signatura Signováno vpravo dole
Rozměry 50 x 40 cm
Datování 2014

Konec aukce 20.06.2020    18:10