Litografie / #95

Věčný vůdce Věčný vůdce signatura

Ivana Lomová

Věčný vúdce

Vyvolávací cena 2 500 CZK

Technika Litografie
Signatura Signováno vpravo dole
Rozměry 35 x 36 cm
Poznámka edice 15/126
Datování 2013

Konec aukce 20.06.2020    18:20