Litografie / #95

Položka č.     35
Dva sloni nad hladinou Dva sloni nad hladinou signatura

Michal Novotný MICL

Dva sloni nad hladinou

Vyvolávací cena 2 000 CZK

Technika Litografie
Signatura Signováno vpravo dole
Rozměry 49 x 37 cm
Poznámka edice 69/21
Datování 2015

Konec aukce 20.06.2020    19:50