Litografie / #95

Položka č.     47
Muž Muž signatura

Otto Placht

Muž

Vyvolávací cena 2 500 CZK

Technika Litografie
Signatura Signováno vpravo dole
Rozměry 60 x 78 cm

Konec aukce 20.06.2020    20:50