Litografie / #95

24.5.2020 – 21.6.2020 Aukční síň Vltavín
Položka č.     58
Dámy se svícnem Dámy se svícnem signatura

Eva Natus Šalamounová

Dámy se svícnem

Vyvolávací cena 4 000 CZK

Technika Litografie
Signatura Signováno vpravo dole
Rozměry 32 x 37,5 cm
Datování 1985

Konec aukce 21.06.2020    17:40