Ivan Ouhel Poaukční prodej I. Galerie Pštrossova 23
Položka č.     57
Krajina

Ivan Ouhel

Krajina

Cena 22 000 CZK

Technika olej na desce
Signatura signováno LD, vzadu orig. foto díla s autorem
Rozměry 13,5x16 cm
Provenience soukromá sbírka
Datování kolem r. 1990

1968-1974 studoval na AVU v ateliéru prof. Karla Součka. Od roku 1975 vystavoval doma i v zahraničí. V roce 1984 a 1988 vystavoval na Bienále v Benátkách. Od roku 1988 byl členem volného seskupení 12/15 Pozdě, ale přece. Od roku 1992 členem Umělecké besedy.