Eva Fuka Sbírka pro Gutfreunda Artinbox

Eva Fuka

Kytlice

Cena 18 000 CZK

Technika Bromostříbrná fotografie
Signatura Signováno
Rozměry 29,5x27,5 cm. S rámem: 53x43 cm
Poznámka signováno vzadu
Datování 1962