Vincenc Vingler Sbírka pro Gutfreunda Artinbox
Položka č.     103

Vincenc Vingler

Buvol

Cena 22 000 CZK

Technika Originální bronzová plastika, původ: dědicové
Signatura Signováno
Rozměry 7x22x10 cm
Datování cca 1949