Kurt Gebauer Sbírka pro Gutfreunda Artinbox

Kurt Gebauer

Plavkyně II., bazén Podolí

Cena 6 500 CZK

Technika Vysokostálý digitální tisk z roku 2016
Signatura Signováno
Rozměry 27x37 cm
Poznámka 2/35
Datování Konec 60. let

Plavkyně II., bazén Podolí