Barbora Bálková Sbírka pro Gutfreunda Artinbox

Barbora Bálková

Slepice nebo vejce? Ze série Masky

Cena 9 500 CZK

Technika Pigment. tisk/plátno
Rozměry 86 x 60
Provenience Soukroma sbirka
Poznámka 9/15