Petr Nikl Sbírka pro Gutfreunda Artinbox
Položka č.     31

Petr Nikl

Adam a Eva

Cena 12 000 CZK

Technika Barevná litografie
Rozměry 24x21 cm. S rámem 52x38 cm
Datování 2010