Jan Švankmajer Sbírka pro Gutfreunda Artinbox
Položka č.     41

Jan Švankmajer

Sbírka 1

Cena 7 500 CZK

Technika Barevná litografie
Rozměry 43x59 cm. S rámem 52,5x72,5 cm
Poznámka 22/40
Datování 2015

Tato aukce je předaukčním kolem aukce, která se koná v sídle galerie ArtInBox dne 18.12.2019. Příhozy mohou být překonány pozdějšími příhozy v sále. Zájemci mohou přihazovat rovněž telefonicky po registraci na tel. galerie ArtInBox.