Jaromír Stretti-Zamponi Sbírka pro Gutfreunda Artinbox
Položka č.     47

Jaromír Stretti-Zamponi

Pražský hrad

Cena 11 000 CZK

Technika Barevná akvatinta
Signatura Signováno
Rozměry 55x52 cm
Poznámka Podpis autora na přední straně
Datování cca 1910